Wspomnienia z Rogowca
Na blogu Pana Andrzeja Brauna ukazał się 2-częściowy piękny wywiad z Panią Wiesławą Mantyk z Rogowca. Poniżej podaję linki. Przyjemnej lektury.
historia-nieznana.blogspot.com/2022/03/rogowiec-kleszczow-wiesia-mantyk-wywiad.html
historia-nieznana.blogspot.com/2022/03/rogowiec-kleszczow-wiesia-mantyk-wywiad_27.html
Jarek
jarczeslaw@tlen.pl
Komentarze
Prześlij komentarz